TBMM'de sokak hayvanları ile ilgili kanun teklifi görüşmelerinde "televizyon" tartışması TBMM'de sokak hayvanları ile ilgili kanun teklifi görüşmelerinde "televizyon" tartışması

İddianamede ifadesine başvurulan iş insanı İsmail İbrahim Çağlar'ın sekreteri Sanem Oktay, Candaş Gürol'un iş yerlerine 2 milyon 910 bin dolar içeren bir çanta getirdiğini ve bu parayı Seçil Erzan'a teslim ettiğini belirtti. İsmail İbrahim Çağlar'ın avukatı olan Candaş Gürol'un emanet olarak belirli bir parasının bulunduğunu bildikleri için parayı bu şekilde teslim ettiğini ifade etti.

Oktay, Gürol'un iş yerlerine gelerek çantayı bıraktığını ve çantayı Seçil Erzan'a teslim ettiğini söyledi. Ayrıca, Erzan'ın yanında bulunan bir kadının dikkat çekici olduğunu ve bu kadının araç içinde beklediğini ifade etti. Parayı çantanın içine koymakta bile zorlandığı bir miktar olduğunu belirten Oktay, bu durumun kendisini tedirgin ettiğini söyledi. Erzan'ın bu parayı alması için yanında bir kadınla gelmesinin şüphe çekici olduğunu düşündüğünü belirtti. Oktay, Seçil Erzan'ın iş yerine gelişinden sonra kendisine başka bir iş olup olmadığını sorduğunda Erzan'ın, "Zaten hemen şuraya götüreceğiz" dediğini ve Denizbank Genel Müdürlüğü'nü işaret ettiğini aktardı.

HABER MERKEZİ

Editör: Cemre Çalışkan