Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç'i buluşturan diziye muhteşem gala Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç'i buluşturan diziye muhteşem gala

'Sandık Kokusu' dizisinde 'Atilla' karakterine hayat veren Metin Akdülger, trafikte yaşadığı olayla ilgili Instagram hesabından bir açıklama yaptı.

Akdülger, üzerine geldiğini düşündüğü bir kişiyi uzaklaştırmak için ittiğini belirterek, yaşananın basında yer alan iddialarla uyuşmadığını ifade etti. Kaza sonrası aralarında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle bir münakaşa olduğunu ancak bahsedildiği gibi bir kavga olmadığını vurguladı.

Oyuncu, Instagram'daki paylaşımında şu sözlere yer verdi: "Bugün çıkan haberlerde trafikte yaşadığım olayla ilgili gerçeği yansıtmıyor. Yol alma-verme konusunda yaşanan anlaşmazlık sonucu küçük bir kaza yaşadım ve aramızda bir münakaşa oldu. Ancak bahsedildiği gibi bir kavganın olmadığını belirtmek isterim. Üzerime geldiğini düşündüğüm anı itmek suretiyle uzaklaştırdım ve bu da haberde yer alan görselin sebebiydi."

Akdülger, kaza sonrası iletişim bilgilerini alıp prosedürleri sürdürdüklerini ve konuyla ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirdiği için üzgün olduğunu dile getirdi.

Editör: Cemre Çalışkan