Hüseyin Baş: "Bu iktidar 23 yıldır 28 Şubat’ın üzerinde hala tepiniyor" Hüseyin Baş: "Bu iktidar 23 yıldır 28 Şubat’ın üzerinde hala tepiniyor"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret eden eski AKP Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Zengertaş, AKP'nin Ankara adayı olarak belirlenen Turgut Altınok yerine Yavaş'ı destekleyeceklerini açıkladı. Zengertaş, yaptığı açıklamada, "AK Parti'de son dönemde yaşanan gelişmeleri göz önünde bulundurarak, kendi vicdanıma uygun bulmadım. İşçi ve esnafı düşman kabul eden bir aday mı tercih edilmeli, yoksa Ankara'da hizmetlerinden dolayı tanınan Mansur Yavaş mı? Ben iyilikten yana tarafımı seçtim" ifadelerini kullandı.

Zengertaş'ın açıklamasının ardından Yavaş, eski AKP Gençlik ve Kadın Kolları'nda görev yapmış bir heyeti kabul etti. Bu ziyareti sosyal medya hesabından duyuran Yavaş, "Ankara'nın farklı ilçelerinde görev yapmış olan eski AK Parti Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyeleriyle bir araya geldik. Ziyaretleri ve verdikleri destek için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Editör: TÜRKİYE SAATİ