İlkbaskı.com'un haberine göre, Bir şirkette sekreterlik yaparken, 1967 yılında düzenlenen bir güzellik yarışmasında finale kalarak ünlenen Serpil Örümcer, o zamanlar henüz 15 yaşındaydı. Bu yarışma onun için şöhret basamaklarını çıkmak için ilk adım oldu.

Güzellik yarışmasından sonra aldığı teklifi reddetmeyerek şarkıcılığa adım atan Örümcer, 'Samanyolu' şarkısıyla Berkant ile evlendi ve bir döneme damgasını vurdu.

Ancak Berkant'ın alkol sorunu, ünlü çiftin mutlu birlikteliğine gölge düşürdü ve Serpil Örümcer, ünlü şarkıcıdan hamileyken ayrılmak zorunda kaldı.

Uzun yıllardır zorlu bir hayat mücadelesi veren 71 yaşındaki Serpil Örümcer'in son durumu, sevenlerini derinden üzdü. Elektrik, su ve doğal gaz faturalarını ödeyemediğini ifade ettiği bir video çekti.

1080xauto

Acun Ilıcalı Antalya Diplomasi Forumu'na "girişimci" olarak katılacak Acun Ilıcalı Antalya Diplomasi Forumu'na "girişimci" olarak katılacak

Kendi resimlerini 200 TL'den yardım amaçlı satışa çıkardığını belirten Örümcer, "Eğer bana yardımcı olursanız, adınıza imzalı resimlerimi göndermek istiyorum" dedi.

Yeşilçam'ın efsane ismi Serpil Örümcer'in bu videosu kısa sürede sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Ünlü ismin son durumu için yapılan yorumlar arasında, 'Çok üzücü bir durum', 'Allah yardımcısı olsun', 'Ne kadar acı bir durum', 'Sanatçıya sahip çıkılması lazım' gibi ifadeler yer aldı.

Editör: TÜRKİYE SAATİ