Afra Saraçoğlu, Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncularından Mert Ramazan Demir ile yaz aylarında denizde dudak dudağa görüntülendikten sonra uzun süre sessiz kalmıştı. Ancak dün akşam kendi doğum günü partisinde konuşan Saraçoğlu, özel hayatıyla ilgili sessizliğini bozdu ve Demir ile olan ilişkilerinin sadece iş arkadaşlığı olduğunu belirtti.

Lvbel C5’in yeni şarkısına geri sayım Lvbel C5’in yeni şarkısına geri sayım

Yaklaşık bir yıldır birlikte oldukları konuşulan çift, Afra Saraçoğlu'nun doğum günü partisinde basın mensuplarıyla karşılaştı. Saraçoğlu, muhabirlerle yaptığı sohbette, "Sadece iş arkadaşıyız, özel bir birlikteliğimiz yok" diyerek ilişkilerini sadece profesyonel bir düzeyde sürdürdüklerini vurguladı.

Sessizliğini bozarak ayrılıklarını açıklayan Saraçoğlu, "Yani ben artık bir son nokta koymak istiyorum çünkü artık daha fazla gündeme de gelmek istemiyorum konuyla ilgili. Sadece iş arkadaşıyız, özel bir birlikteliğimiz yok" şeklinde konuştu. Ayrılık sebebini paylaşmak istemeyen oyuncu, "Hiç gerek yok arkadaşlar böyle şeylere" diyerek konuyu kapatmayı tercih etti.

Editör: Cemre Çalışkan