CHP Genel Başkanı Özel, İBB'yi ziyaret etti: “Atatürk’ün partisini iktidara taşıma sorumluluğumuz var” CHP Genel Başkanı Özel, İBB'yi ziyaret etti: “Atatürk’ün partisini iktidara taşıma sorumluluğumuz var”

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, 2016'da Mardin'de operasyonda ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Ankara GATA'da şehit düşen Ozan Özmen'in oğlu Çağatay Özmen'i makamında kabul etti. Ziyarete gelen öğrenci ve velilerle bir süre görüşen Zafer Aktaş'ın makamını temsili olarak Galatasaray Ortaokulu öğrencisi şehit oğlu Çağatay Özmen devraldı.

İl Emniyet Müdürü'nün “3310” koduyla polis telsizinden anons yapan Çağatay, geleceğin teminatı olan çocukların her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, onların güvenlik ve asayiş içerisinde büyümeleri için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirtti.

Telsiz anonsunun devamında 23 Nisan'da herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için güvenlik önlemlerini arttıracaklarını kaydeden Çağatay Özmen, "Trafiğe çıkacak araç sürücülerimize sesleniyorum. Emniyet kemerlerini araçlarımıza binerken mutlaka takalım. Hız yapmamaya dikkat edelim. En önemlisi trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım. Bu talimatlarıma son olarak teşkilat mensuplarımızın çocuklarının bayramını kutluyorum. Bütün meslektaşlarımı Allah korusun”dedi.

Zafer Aktaş, programın sonunda çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

ANKA

Kaynak: anka