İstanbul Güngören'de 2 Nisan'da bir taksici ve yaya arasında çıkan kavgada taksici yayaya yumruk atmıştı. Yaya hastanaye kaldırılmış, görüntüler ise sosyal medyada yayınlanmıştı. Bunun üzerine taksici gözaltına alınmıştı. Şüpheli işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Edirne İpsala’da 100 dekar buğday tarlası yandı Edirne İpsala’da 100 dekar buğday tarlası yandı

2 Nisan'da Güngören Ahmet Kutsi Tecer Caddesi üzerinde bulunan ışıklarda meydana gelen olayda S.K. (59) isimli vatandaşın yaya olarak karşıya geçtiği sırada, taksi sürücüsü R.A.'nın (52) aracını hareket ettirmesi üzerine tartışma yaşandı. Görgü tanıklarına göre, S.K tepki göstermek amacıyla araca vurdu, bir süre ilerledikten sonra aracından inen taksi sürücüsü ise geri gelerek tartışmayı sürdürdü.

S.K. taksi sürücüsü tarafından darp edilirken, emniyet güçleri tarafından yapılan araştırmada; güvenlik kamera görüntüleri incelendi, S.K.'nın yaya olarak yolun karşısına varmak üzere iken araçların hareket ettiği ve olayın meydana geldiği anlaşıldı, taksi sürücüsü R.A. gözaltına alındı. “Kasten yaralama” adliyeye sevk edilen taksi sürücüsü serbest bırakıldı.

Kaynak: anka