Tokat Vakfı Olağan Genel Kurulu, vakfın gelecek dönem stratejilerinin belirlenmesine yönelik önemli kararların alındığı bir platform oldu. Katılımcılar, vakfın faaliyet raporunu inceledi ve gelecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Tokat Vakfı'nın misyonu ve vizyonuna katkıda bulunmak isteyen üyeler, genel kurulda aktif olarak yer aldı ve vakfın ileriye dönük hedeflerine destek verdiklerini belirtti.


Siz Değerli Hemşerilerimizin Desteği Olmadan Başaramazdık!


Tokat Vakfı Başkanlığına tekrar seçilen Kerem ERDEM: “Geçtiğimiz dönemde yapılan çalışmalarla vakfımızın sosyal sorumluluk projelerindeki etkinliğini artırdık ve topluma daha fazla katkı sağlamaya çalıştık. Ancak bununla yetinmeyip daha ileriye gitmek ve daha fazla insana dokunmak için çaba göstermeye devam edeceğiz. Bu bağlamda, vakfımızın misyonu ve vizyonu doğrultusunda daha fazla insanımıza ulaşmayı ve onların hayatlarını iyileştirmeyi hedefliyoruz. Eğitim, sağlık, kültür ve sosyal yardım alanlarında daha etkin projeler geliştirmeyi ve hayata geçirmeyi planlıyoruz.


​Bütün bu hedeflere ulaşmak için her birinizin desteğine ihtiyacımız var. Sizlerin aktif katılımı ve önerileriniz, vakfımızın daha da güçlenmesini sağlayacak ve toplumumuza daha fazla fayda sağlamamıza yardımcı olacaktır. Bu vesileyle, vakfımıza bugüne kadar destek veren herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizlerin desteği olmadan bu başarıları elde etmek mümkün olmazdı.” dedi.


Genel kurul sonunda yeni dönem yönetim kurulu da belirlendi ve görev dağılımı yapıldı. Katılımcıların vakfa olan güçlü desteği, Tokat'ın sosyal ve kültürel hayatına yapılacak katkıların önemini bir kez daha ortaya koydu.

Muğla’da 1 günde 6 projeye 'ÇED gerekli değildir' kararı verildi Muğla’da 1 günde 6 projeye 'ÇED gerekli değildir' kararı verildi


Tokat Vakfı’nın olağan genel kuruluna Vakıf Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa KÖKSAL, Eski Devlet Bakanı Dr. Reşat DOĞRU, E. Vali Amir ÇİÇEK, önceki dönem Tokat Vakfı Başkanı H. Mustafa İPEK ve TOKFED Başkanı Kamil DÜNDAROĞLU’nun katıldığı genel kurulun Divan Başkanlığını Av. Arb. Mine BAŞ, İkinci Başkanlığını TOSİAD 3. dönem genel başkanı Sadık SAPER, katip üyeliğini Av. Hüseyin Görkem DEMİRCİ yaptı. Üyelerin görüş ve önerileri not alınmasının ardından toplantı fotoğraf çekimiyle sona erdi.

HABER MERKEZİ

Editör: Cemre Çalışkan