DAVUTOĞLU'NDAN "JET YAKITI İFTİRASI ATANLAR" DİYEN ERDOĞAN'A YANIT: ''BÖYLE BİR İFTİRA VARSA, TİCARET BAKANI'NA SORUN'' DAVUTOĞLU'NDAN "JET YAKITI İFTİRASI ATANLAR" DİYEN ERDOĞAN'A YANIT: ''BÖYLE BİR İFTİRA VARSA, TİCARET BAKANI'NA SORUN''

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yaşamın her alanında emek veren, hak mücadelesi gösteren tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyor; bu uğurda can verenlerin aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Fırsat eşitliğinin sağlanarak, kadınların her alanda güçlü ve etkin olduğu bir Türkiye’yi inşa etme mücadelemiz kararlılıkla sürecek” açıklamasını yaptı.

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla resmi X hesabından mesaj yayınladı. Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

"Yaşamın her alanında emek veren, hak mücadelesi gösteren tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyor; bu uğurda can verenlerin aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Fırsat eşitliğinin sağlanarak, kadınların her alanda güçlü ve etkin olduğu bir Türkiye’yi inşa etme mücadelemiz kararlılıkla sürecek."

Kaynak: anka